Історія

МПП «Воля-М» засноване в 1995 р. Підприємство має  статус  генпідрядної   організації,   що спеціалізується на будівництві житлових, промислових та комерційних об'єктів, оптовою торгівлею будівельних матеріалів, надання послуг в перевезені вантажів, лісопильне та стругальне виробництво: просочування деревини.  Підприємство розташоване в м. Миколаєві по вул.. Лисенка, 45 на власній виробничій базі:

  • адміністративно побутові приміщення – 850 м. кв.
  • гараж – стоянка складські приміщення – 1500 м. кв.
  • цех складання дерев’яних виробів – 850 м. кв.

            МПП «Воля-М» на протязі декількох років є активним учасником будівельного ринку і міцно утримує позиції надійного і стабільного партнера. Компанія активно освоює як  ринок будівельних матеріалів, так і новітні технології в будівництві елітного домобудування.
Особливу увагу МПП «Воля-М» звертає на культуру будування. Це відображається на якості зданих об'єктів: всіх їх об'єднує професійність виконаних робіт і відповідальний підхід до будівництва. Наші фахівці приділяють пильну увагу проекту майбутнього будинку і всієї ділянки.
Компанія постійно відстежує і освоює найсучасніші будівельні технології, що сприяє виконанню робіт в домовлений термін

В товаристві працює 64 чоловік ( в т.ч. адміністративний апарат 11 чоловіка), які є висококваліфікованими спеціалістами з великим  досвідом роботи. МПП «Воля-М» впроваджує принципи сучасної корпоративної етики, базованої на формування корпоративних традицій та підтримці родинних цінностей серед працівників компанії. Ми завжди відкриті для професіоналів з твердими позитивними переконаннями.

   
 
      © 2010 "Воля-М"